KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696006

nr 1569 6006

Oidentifierad konstnär. Signerad O. Lagus, Daterad -67. Olja på pannå, 61x122 cm, yttermått inklusive ram: 65x127 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 20:06:58

8/10 15:19:13 1      Vinnande bud